Site Kullanım Şartları


Vetadres.com sitesi hayvan sahipleri veya münferit tüm site ziyaretçilerinin hayvanlarla ilgili çeşitli alanlarda bilgi, besin, yem, tıbbi malzeme gibi ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Site içeriği ve/veya hizmetlerinden herhangi bir şekilde yararlanan tüm ziyaretçiler bu sayfadaki koşullara uymayı kabul etmiş sayılacaklardır. Bu sayfada kullanılan “ziyaretçi” terimi, üye girşi yaparak ya da yapmaksızın siteyi kullanan her türlü gerçek veya tüzel kişiyi ifade etmektedir.

Vetadres.com sitesinde paylaşılan bilgiler asla bir doktor veya veteriner hekim’in yerini almaz. Site içeriği bilgilendirme amaçlıdır ve herhangi bir hastalıkta site içeriğinden faydalanılarak tedavi, ilaç kullanımı, tıbbi müdahale yapılmamalıdır. Bu nedenle doğabilecek sorunlardan vetadres.com sorumlu tutulamaz.

Vetadres.com site kullanım şartlarında her zaman değişiklik yapabilme, yeni kural ekleyebilme hakkını saklı tutar.

Vetadres.com sitesi içeriğinde yer alan veteriner kliniklerine ait olan telefon, adres ve paylaşılan diğer tüm bilgilerin doğruluğunu teyit etmekle mükellef değildir. Sitede yer alan tüm veteriner klinik bilgileri site editörü tarafından onaylandıktan sonra yayınlanmaktadır. Sitede yayınlanan veteriner klinik bilgileri için klinik kayıt formu’nu dolduran ziyaretçilerden herhangi bir ücret talep edilmez.

Bu sitede yer alan her çeşit içeriğin izinsiz olarak kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması, yayınlanması vb şekillerde kullanılması yasaktır. Bu gibi hallerin tespiti halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Vetadres.com ziyaretçileri hakkında yasalara uygun olan her türlü bilgiyi toplama, kullanma ve paylaşma hakkına sahiptir.

Ziyaretçilerin site içerisindeki herhangi bir sistemi kullanarak yükledikleri içeriklerin neden olabileceği telif hakkı ihlali gibi üçüncü şahısların yasal haklarının ihlalinden doğacak cezai sorumluluk ve yürürlülükteki tüm yasa, yönetmelik ve uluslararası hukuka aykırılıktan doğabilecek sonuç tamamen içeriği yükleyen ziyaretçiye aittir. Ziyaretçiler yüklemiş olduğu içerik üzerindeki her türlü değişiklik yapabilme, yayınlama veya site içi yayın engelleme ve telif hakkını süresiz olarak vetadres.com sitesine vermektedir.

Site içeriği ve sistemlerine zarar vermeyi amaçlayan her çeşit müdahale ve işlem yasaktır. Bu gibi faaliyetlerde bulunanların tespitinde yasal işlem başlatılacaktır.

Çeşitli sistemler aracılığı ile vetadres.com’un bağlantı yaptığı veya tanıtımına aracı olduğu ürün, hizmet ve sitelerin içeriğinden, kalite ve güvencesinden sorumlu değildir.